МВС готує законопроекти для підвищення пожежної безпеки

Читать на русском
МВС ініціюватиме підвищення відповідальності за порушення правил протипожежної безпеки, заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко під час зустрічі з журналістами в неділю в Одеській ОДА.

МВС ініціюватиме підвищення відповідальності за порушення правил протипожежної безпеки, заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко під час зустрічі з журналістами в неділю в Одеській ОДА.

Про це повідомляє сайт Нацполіціі.   За словами Геращенка, трагедія в Одесі пов'язана з тим, що в країні досі немає достатнього рівня відповідальності керівників за протипожежну безпеку. У зв'язку з цим Міністерство внутрішніх справ ініціює подання до Кабінету міністрів пакета законопроектів, спрямованих на підвищення такої відповідальності.   «По-перше, ми ініціюємо, щоб в бюджетних установах був передбачений обов'язковий відсоток від коштів, які їм виділяються, на вирішення питань протипожежної безпеки. Також ми ініціюємо, щоб вся інформація про перевірки державних об'єктів, які є небезпечними під час перебування в них багатьох людей, публікувалася. Щоб батьки, наприклад, знали, що проблеми з протипожежною безпекою є в тому чи іншому коледжі, школі, дитячому садку або вузі», - заявив Геращенко.   Крім того, МВС обіцяє ініціювати підвищення відповідальності за порушення правил пожежної безпеки. На сьогодні відповідальність для керівника установи, в якому виявлено порушення, - всього 170 гривень штрафу. Тому, на думку заступника міністра, керівники просто ігнорують норми протипожежної безпеки, що в кінцевому підсумку і призводить до таких трагедій, як в Одесі.   Нагадаємо, що число жертв пожежі в Одесі досягло 10 людей. Президент Володимир Зеленський оголосив 8 листопада всеукраїнську жалобу в пам'ять про загиблих в результаті пожежі в коледжі Одеси.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал