Пожежа в Одесі: остання перевірка відбулася 5 років тому

Читать на русском
Остання перевірка згорілого коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу в Одесі проводилася 5 років тому.

Остання перевірка згорілого коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу в Одесі проводилася 5 років тому.

Про це повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук у своєму Telegram-каналі.

За словами глави уряду, він сьогодні прибув до Одеси, щоб перевірити хід розслідування причин та обставин пожежі. Гончарук розповів, що остання перевірка у згорілому коледжі проводилася 5 років тому.

«З’ясував, що остання перевірка будівлі коледжу відбулася 5 років тому - у червні 2014-го. Тоді виявили основні порушення, а цього року будівля не була навіть серед пріоритетних для перевірки! Це абсолютно неприпустимо», - наголосив він.

Гончарук зазначив, що до 10 січня Кабмін проведе повну перевірку стану протипожежної та техногенної безпеки всіх закладів освіти, охорони здоров'я та транспортної інфраструктури.

«За дорученням президента, до 10 січня уряд проведе повну перевірку стану протипожежної та техногенної безпеки всіх дитячих садків, шкіл, вишів, гуртожитків, закладів охорони здоров’я, транспортної інфраструктури. Україна матиме глобальну стратегію протипожежної безпеки всієї країни», - додав прем'єр.

Нагадаємо, сьогодні прем'єр-міністр України прибув до Одеси.

Як повідомлялося раніше, в Україні оголосили жалобу за загиблими. Станом на ранок 8 грудня, жертвами пожежі офіційно стали 10 осіб.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: