У «Газпромі» назвали підсумки переговорів у Відні

Читать на русском
Російська корпорація Газпром заявила про продовження російсько-українських переговорів по газу на експертному рівні.

Російська корпорація «Газпром» заявила про продовження російсько-українських переговорів по газу на експертному рівні.

Про це повідомляє пресслужба компанії в п'ятницю, 6 грудня.

«Сьогодні у Відні на експертному рівні були продовжені двосторонні переговори ПАТ «Газпром» і ТОВ Оператор газотранспортної системи України про умови транзиту російського газу в Європу з 2020 року», - йдеться в повідомленні.

Сторони обговорили підсумки взаємодії за минулий тиждень і домовилися про подальшу спільну роботу.

Також зазначимо, що сьогодні глава російської компанії Олексій Міллер провів зустріч з уповноваженим федерального уряду ФРН щодо транзиту газу через Україну графом Георгом фон Вальдерзее в Санк-Петербурзі.

Під час зустрічі Міллер повідомив, що Газпром очікує від української сторони конструктивної позиції щодо комплексу питань взаємодії в газовій сфері, включаючи економічно обґрунтовані умови транзиту російського газу через територію України з 2020 року.

«Зазначено, що Україна продовжує імплементацію в національне законодавство положень Третього енергетичного пакета ЄС. Це робота ще не завершена і передбачає створення сертифікованого незалежного газотранспортного оператора», - йдеться в повідомленні «Газпрому».

Раніше сьогодні повідомлялося, що Україна і Росія провели у Відні переговори щодо газу. Нафтогаз оголосив Газпрому про готовність розглянути можливість погашення заборгованості в 3 млрд доларів поставками газу.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: