Суд знову відновив Амосову на посаді ректора

Читать на русском
Колишнього ректора Національного медичного університету імені Богомольця Катерину Амосову Печерський райсуд знову поновив на посаді.

Колишнього ректора Національного медичного університету імені Богомольця Катерину Амосову Печерський райсуд знову поновив на посаді.

Про це Амосова повідомила в Facebook в суботу, 30 листопада.

«Раніше мене відновили три судові інстанції, включно з Верховним судом. Одночасно наказом міністра юстиції від 21.11.2019 скасовано незаконне внесення сільською радою Вінницької області до реєстру Кучина Ю. як керівника НМУ ім. О.О. Богомольця», - написала вона.

Крім того, в документі суду зазначено, що інстанція зобов'язує НМУ виплатити 278 тис. гривень зарплати за час вимушених прогулів (понад рік). Також МОЗ має виплатити їй 1 млн грн моральної компенсації і сплатити судові витрати в розмірі 4,5 тис. гривень.

Нагадаємо, 11 січня 2019 року повідомлялося, що Міністерство охорони здоров'я України втретє звільнило Катерину Амосову з посади ректора Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця. 8 січня в зв'язку з невиконанням Амосовою законних вимог Державної аудиторської служби України МОЗ втретє розірвав контракт з нею.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...