ЄБРР профінансує реконструкцію автодороги Київ-Одеса

Читать на русском
Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) виділить кошти для реконструкції автодороги M05 Київ-Одеса протяжністю 314 км і ділянки обходу навколо Львова.

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) виділить кошти для реконструкції автодороги M05 Київ-Одеса протяжністю 314 км і ділянки обходу навколо Львова.

Про це йдеться в меморандумі про взаєморозуміння за проектом реконструкції, підписаному між ЄБРР і урядом України в п'ятницю, 22 листопада, пише пресслужба Кабміну.

Відзначається, що автодорога Київ-Одеса проходить в Черкаській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях, а північна ділянка дороги навколо Львова має протяжність 23 км.

Проект здійснюватиме Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор). У рамках цього проекту ЄБРР також буде підтримувати посилення корпоративного управління і боротьби з корупцією в агентстві, реформування українського дорожнього сектору та реалізацію заходів щодо підвищення дорожньої безпеки.

Передумовами надання фінансування ЄБРР є успішне завершення всього процесу аналізу проектів, включаючи техніко-економічні обгрунтування і оцінку впливу на навколишнє середовище, а також остаточне затвердження цих проектів Радою директорів ЄБРР, говориться в повідомленні.

Очікується також підписання аналогічного меморандуму із цього проекту з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ).

Раніше ЄБРР і «Укрзалізниця» підписали меморандум про початок процедури IPO компанії.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал