Європейські банки виділять Україні 75 млн євро на дороги

Читать на русском
Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) і Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) виділить по 75 млн євро на безпеку українських доріг.

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) і Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) виділить по 75 млн євро на безпеку українських доріг.

Про це повідомляє 18 листопада пресслужба Міністерства інфраструктури.

«Цей проект буде реалізований у Києві, Дніпрі, Харкові, Львові, Кам'янцю-Подільському та Одесі. Орієнтовна вартість проекту становить 177 млн ​​євро, з яких кредити ЄІБ - 75 млн євро, ЄБРР - 75 млн євро, а решта - власні кошти міст, технічна допомога та інші джерела фінансування», - йдеться в повідомленні.

Представники ЄІБ також розглядають можливість запуску другої частини цього проекту з обсягом фінансування 50 млн євро із залученням інших українських міст. Однак реалізовувати другу частину почнуть після того, як будуть використані кошти, надані містам у першій частині проекту.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський підписав закон про безпеку доріг.

Раніше Кабмін схвалив залучення кредиту Європейського інвестиційного банку в розмірі 450 млн євро для розвитку транс'європейської транспортної мережі.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал