Експосадовцю Держземагентства обмежили строки ознайомлення зі справою

Читать на русском
Антикорупційний суд задовольнив клопотання детектива і прокурора про обмеження строків стороні захисту.
Вищий антикорупційний судфото: «Слово і Діло»

Суд обмежив колишньому начальнику управління Державного земельного кадастру Головного управління Держземагентства у Київській області Роману Кучеру та його захисникам строки для ознайомлення з розслідуванням НАБУ і САП до 1 грудня.

Таке рішення ухвалив Вищий антикорупційний суд за результатами розгляду клопотання САП і НАБУ, повідомляє журналіст «Слова і Діла».

На думку детектива, Кучер та його захисники зловживають правом на ознайомлення з розслідуванням. За його даними, підозрюваний ознайомився лише з 56 томами кримінального провадження із наявних 106 томів та 6 речових доказів; адвокат Кучерук – ознайомився з 104 томами кримінального провадження, а адвокати Гавчак і Онищук до ознайомлення не приступали взагалі. Тому детектив просив суд обмежити їх в строках. Суд клопотання задовольнив.

Як відомо, Кучера відпустили під особисте зобов'язання. Також на нього поклали низку обов'язків, зокрема, прибувати за кожною вимогою; не відлучатися із населеного пункту, в якому він проживає чи перебуває без дозволу; повідомляти про зміну місць проживання та роботи; утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними та свідками; здати на зберігання закордонні паспорти та носити електронний браслет. Однак нещодавно суд скасував обов'язок про носіння браслета, а дія інших обов'язків продовжив.

Нагадаємо, суд продовжив обов'язки віце-президента НААН Ануш Балян. Раніше суд також зняв браслет з екс-президента академії Василя Петриченка.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...