Кабмін оновив план виконання Угоди про асоціацію з ЄС

Читать на русском
У середу, 20 листопада, Кабінет міністрів України вніс зміни до плану реалізації Угоди про асоціацію з Європейським союзом.

У середу, 20 листопада, Кабінет міністрів України вніс зміни до плану реалізації Угоди про асоціацію з Європейським союзом.

Оновлений план враховує поглиблення відносин Україна - ЄС і низку ухвалених рішень за останні роки, інформує урядовий портал.

Скільки законів має ухвалити Рада в рамках асоціації з ЄС20 законопроектів очікують на розгляд та доопрацювання й 11 законодавчих ініціатив готуються на друге читання.

План заходів спрямований на виконання цілей програми діяльності уряду, а саме досягнення відповідності України критеріям членства в Європейському союзі.

Оновлений документ актуалізує, доповнює і погоджує завдання з правом ЄС, яке динамічно розвивається. Оновлені завдання відносяться до таких сфер:

  • митна і фінансова політика, оподаткування, підприємництво, фінансові послуги та конкуренція;
  • юстиція, соціальні та гуманітарні питання; транспорт;
  • енергетика та енергоефективність; цифрова сфера, наука, технології та інновації; природокористування та інші.

«Рішення уряду дозволяє «перепрошити» програмне забезпечення для операційної системи європейської інтеграції України. Це прискорить рух України до ЄС, паралельно зробить такий рух більш прозорим, а владу - реально підзвітною громадянам України», - зазначив віце-прем'єр з питань євроінтеграції Дмитро Кулеба.

Раніше він розповів, що Кабінет міністрів України розкрив дані системи моніторингу виконання Угоди про асоціацію з Європейським союзом.

Нагадаємо, сьогодні Кабінет міністрів провів відкрите засідання. Як повідомив раніше прем'єр-міністр Олексій Гончарук, це євроінтеграційне засідання уряду.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...