Динаміка міграції в Україні: де зареєстровано найбільше переселенців

Читать на русском

В Україні станом на кінець серпня налічувався 1 млн 404 тисяч 926 внутрішньо переміщених осіб з окупованих територій Донбасу і Криму. При цьому кількість зареєстрованих переселенців збільшилася в серпні (порівняно з липнем) на 6 тисяч осіб. «Слово і Діло» відстежило динаміку змін у міграції населення з окупованих територій України.

При цьому порівняно з серпнем минулого року кількість переселенців зменшилася на 115 тисяч 11 осіб.

Найбільше переселенців було зареєстровано в Донецькій області – 494,5 тисяч осіб, в Луганській області – 274,2 тисячі осіб, в Києві – 152,1 тисяч осіб, у Харківській області – 131 тисяча осіб. Найменше ВПЛ, як і раніше, зареєстровано на заході України: у Тернопільській та Чернівецькій області.

Кількість зареєстрованих переселенців за серпень збільшилася на 6 тисяч осіб. Найчастіше переселенці реєструвалися в Донецькій області та столиці – 2,4 тисячі осіб і 943 особи відповідно. Знімалися з реєстрації в Житомирській і Закарпатській областях.

У серпні держава виплатила переселенцям 251,1 млн грн матеріальної допомоги для покриття витрат на проживання та оплату житлово-комунальних послуг. Для порівняння, в серпні минулого року ця сума становила 250 млн грн.

Раніше ми писали про те, що в програмі Кабінету міністрів обіцяють для ветеранів та переселенців.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал