У КМДА назвали причини погіршення якості повітря в столиці

Читать на русском
Стрімке збільшення за останній місяць кількості пожеж біля Києва, а їх відбулося понад 800, істотно вплинуло на якість повітря в столиці України.

Стрімке збільшення за останній місяць кількості пожеж біля Києва, а їх відбулося понад 800, істотно вплинуло на якість повітря в столиці України.

Про це повідомляє сайт Київської міськдержадміністрації з посиланням на першого заступника КМДА Миколи Поворозника в п'ятницю, 13 вересня.

За його словами, проблеми екології та чистоти повітря в Києві, як і в будь-якому мегаполісі, викликані низкою факторів. Зокрема, роботою промислових підприємств, збільшенням кількості автомобілів, зростанням випадків пожеж на території Київської області тощо.

Так, число пожеж у порівнянні з минулими місяцями зросла майже у сім разів. Почастішали випадки підпалів трав'яних настилів.

«Ми щодня моніторимо стан повітря, особлива увага приділена територіям, де спостерігається найбільша задимленість. Йдеться про житлові масиви на лівому березі столиці. Цілодобово працює пересувна лабораторія комунальної аварійно-рятувальної служби», - сказав Поворозник.

Зокрема, зазначив він, на сміттєспалювальному заводі Енергія встановлено системи відеоспостереження, і «кожен може побачити реальну картину роботи заводу, який утилізує 25% сміття, котре утворюється в місті».

Чиновник повідомив, що на заводі вже модернізовано три із чотирьох існуючих електрофільтрів, планується встановити ще систему хімічного очищення димових газів.

Він зазначив, що переважна більшість об'єктів, від яких залежить нормальне функціонування мегаполісу, побудовані в 60-80 роках минулого століття, і влада поступово оновлює і модернізує їх.

Нагадаємо, в Києві цього літа найбільш забруднене повітря було в районах Деміївської і Бессарабської площ.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.