Рада підтримала за основу закон про детінізацію в сфері торгівлі

Читать на русском
Документом передбачається введення програмних РРО, що надає суб'єкту господарювання право обирати класичний РРО або програмний РРО в залежності від його потреб і фінансових можливостей.

Верховна рада України підтримала за основу в першому читанні законопроект №1053 «Про внесення змін до закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг».

Рада ухвалила закон про імпічмент: як голосували нардепиВерховна рада буквально за десять хвилин за скороченою процедурою ухвалила закон про імпічмент президенту.

Відповідні рішення нардепи схвалили на вечірньому засіданні 10 вересня. За законопроект проголосували 257 депутатів Ради.

Документом передбачається введення програмних РРО, що надає суб'єкту господарювання право обирати класичний РРО або програмний РРО в залежності від його потреб і фінансових можливостей.

Також планується спростити процедуру реєстрації РРО: пропонується проводити її засобами електронного кабінету без подання реєстраційних документів, а тільки шляхом отримання фіскального номера, який ідентифікує програмний РРО, в інформаційній системі контролюючого органу.

Пропонується здешевлення процесу застосування РРО за рахунок виключення необхідності отримання еквайєрингових послуг, послуг ЦСО, укладання відповідних договорів, придбання класичного РРО, який на теперішній час є високовартісним.

Раніше Рада схвалила за основу законопроект про декриміналізацію фіктивного підприємництва.

Також нагадаємо, Рада схвалила в першому читанні закон про імпічмент.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал
Загрузка...