Кабмін завершив формування нової податкової служби

Читать на русском
Кабінет міністрів прийняв рішення про покладання на Державну податкову службу функцій з реалізації у країні податкової політики, що дозволить повноцінно запустити нову податкову службу.

Кабінет міністрів ухвалив рішення про покладання на Державну податкову службу функцій з реалізації у країні податкової політики, що дозволить повноцінно запустити нову податкову службу.

Таке рішення уряд ухвалив на засіданні в середу, передає «Слово і Діло».

Йдеться про функції з реалізації державної податкової політики, держполітики з адміністрування єдиного внеску на загальнообовязкове державне страхування, держполітики у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового законодавства, а також законодавства з питань сплати ЄСВ та законодавства з інших питань, контроль за дотриманням якого покладено на Державну податкову службу.

«Погодитися з пропозицією Міністерства фінансів щодо можливості забезпечення здійснення Державною податковою службою покладених на неї постановою Кабміну від 6 березня 2019 року №227 «Про затвердження положень про Державну податкову службу України та Державну митну службу України» функцій і повноважень Державної фіскальної служби, що припиняється», - сказано у тексті документу.

Нагадаємо, в травні глава Державної податкової служби Сергій Верланов представив на засіданні Кабінету міністрів стратегію розвитку відомства. Зокрема, пропонувалося провести демілітаризацію Податкової служби.

Верланов заявляв, що в Україні проведуть конкурси на посади керівників обласних органів ДПС.

Додамо також, Державна митна служба (ДМС) 16 липня отримала реєстрацію як юридична особа в Єдиному державному реєстрі на підставі документів, поданих головою відомства Максимом Нефьодовим.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...