Зеленський не зміг за місяць відтермінувати штрафи для власників нерозмитнених автомобілів

Читать на русском
Володимир Зеленський подав відповідний законопроект, але Рада його не розглянула. Штрафувати почнуть уже з 22 серпня.
Слово і Діло

Президент України Володимир Зеленський не виконав обіцянку протягом місяця вирішити питання відтермінування штрафів для власників нерозмитнених автомобілів.

Обіцянку Зеленський давав 17 липня, нагадує «Слово і Діло».

Під час візиту до Миколаєва до президента звернувся голова «АвтоЄвроСили»: «Саме через місяць почнуться штрафи й переслідування людей. Можливо, ми вирішимо це step-by-step?». «Ми вирішимо за місяць це питання», – пообіцяв глава держави.

За день до цього Зеленський вніс до Верховної ради невідкладний законопроект, мета якого відтермінувати на 90 днів штрафні санкції для власників нерозмитнених автомобілів.

18 липня президент звернувся до спікера Ради Андрія Парубія з проханням скликати позачергове пленарне засідання для розгляду цього та інших невідкладних законопроектів. Парубій відмовив і порадив оформити листа відповідно до вимог чинного законодавства. Зеленський більше з проханням не звертався, ініціатива залишилася без розгляду.

Станом на 20 серпня після одного місяця на обіцяне відтермінування норма про штрафні санкції залишається чинною, отже, Зеленський обіцянку не виконав.

Нагадаємо, штрафувати за прострочений термін перебування тимчасово ввезеного авто почнуть із 22 серпня. За прострочення від 10 до 20 днів чекає штраф 17 тис. грн, від 20 до 30 днів – 85 тис. грн, понад 30 днів – 170 тис. грн або конфіскація авто.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: