Зеленський не виконав обіцянку збудувати за місяць міст у Станиці Луганській

Читать на русском
Міст у Станиці Луганській не змогли побудувати за місяць, як обіцяв Володимир Зеленський. Бойовики лише 25 серпня закінчать розмінування.
Слово і Діло

Президент України Володимир Зеленський не виконав обіцянку про те, що міст у Станиці Луганській збудують протягом місяця.

Зеленський дав обіцянку 8 липня, нагадує «Слово і Діло».

Глава держави зазначив, що Україні «нічого не потрібно від тієї сторони, гроші є». «Але для того, щоб збудувати міст, потрібно, щоб та сторона демонтувала бетонні укріплення. Вони сказали на останньому Мінську, що їм на це технічно потрібно 8-10 днів. Ми готові до демонтажу дуже швидко, ми готові це зробити за 2-3 доби, але це паралельний процес. Ось про що домовилися сторони. Моя пропозиція після того, що я там побачив, ми будемо недовго чекати, в нас немає часу. Ми будемо чекати тиждень, максимум 8 днів, якщо ми не побачимо демонтажу з того боку, ми почнемо будувати міст. Думаю, ми до цього готові. Цивільні люди можуть будувати, військові не мають права. У нас є ідея, як це дуже швидко зробити. Ми пообіцяли людям, що протягом місяця ми збудуємо й вирішимо це питання», – розповів він.

31 липня контактна група домовилася про початок розмінування прилеглих до мосту територій із 1 серпня. Водночас спецпредставник ОБСЄ в контактній групі Мартін Сайдік заявив, що на ремонт моста можуть піти кілька місяців.

Українська сторона почала розмінування територій 1 серпня й завершила 16 числа. 19 серпня в штабі операції Об'єднаних сил повідомили, що бойовики затягують демонтаж фортифікаційних споруд мосту, в той час як українська сторона вже готова це робити. Але бойовики повідомили, що вирішили продовжити роботи з розмінування до 25 серпня.

З огляду на те, що міст у Станиці Луганській не вдалося збудувати за місяць, Зеленський обіцянку не виконав.

Нагадаємо, Володимир Зеленський дав 177 обіцянок (включаючи програмні), виконав і провалив – по 8.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал