Протести в РФ: кількість затриманих перевищила 300 осіб

Читать на русском
Російські правоохоронці затримують активістів у Москві, Санкт-Петербурзі, Ростові-на-Дону і Сиктивкарі, повідомили в ОВД-Инфо.

Кількість затриманих на акціях протесту за чесні вибори, які відбувалися 10 серпня в російських містах, зросла до 341 людини.

Такі дані наводить правозахисний портал ОВД-Инфо, передає Слово і Діло.

У повідомленні зауважують, що географія затримань розширилася, журналісти знайшли затриманого ще в одному місті – Сиктивкарі.

Станом на 00.15 у Москві правоохоронці затримали 245 осіб, у Санкт-Петербурзі – 80, у Ростові-на-Дону – 13, у Брянську – двох, у Сиктивкарі – одного.

Після того як санкціонований мітинг завершився, його учасники пішли «гуляти» вулицями російської столиці.

Еволюція протестів: чи почнеться в Росії свій «майдан»Протестні настрої в Російській Федерації зростають і можуть охопити всю країну через рішення про недопуск кандидатів на вибори.

За заклик іти на прогулянку правоохоронці затримали Бориса Золотаревського – голову штабу кандидата в Мосміськдуму Івана Жданова. Золотаревський не виходив на зв'язок приблизно п'ять годин після затримання, повідомляла подруга активіста в його Telegram-каналі.

Пізніше вона поінформувала, що стосовно Золотаревського складено протокол про організування неузгодженого публічного заходу і він перебуватиме у відділку поліції до засідання суду.

У липні в Москві почалися акції протесту на підтримку опозиційних кандидатів на виборах до Мосміськдуми. Вони стали реакцією на рішення Мосміськвиборчкому, який визнав недійсними необхідні для реєстрації кандидатом у депутати підписи виборців у групи опозиціонерів. Москвичі виходять на акції у вихідні.

27 липня правоохоронці затримали тоді більше ніж 1000 протестувальників. 3 серпня відбувалася нова демонстрація протесту, під час якої, за даними ЗМІ, було затримано 1001 і постраждало 13 осіб.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: