Суд продовжив слідство щодо заступника голови Держводагентства

Читать на русском
Столичний райсуд задовольнив клопотання детектива Національного бюро про продовження слідства у справі хабарництва.

Суд до 6 жовтня продовжив розслідування у кримінального провадженні за підозрою заступника голова Державного агентства водних ресурсів України Павла Гвозденка в одержанні неправомірної вигоди.

Таке рішення 31 липня ухвалив слідчий суддя Солом'янського районного суду міста Києва Максим Вишняк за результатами розгляду клопотання детектива Національного антикорупційного бюро, повідомляє «Слово і Діло».

Детектив НАБУ просив суд продовжити слідство, оскільки завершити його у встановлені терміни не є можливим. Вивчивши клопотання, суддя Вишняк задовольнив його.

Як відомо, 6 березня прокурори Генеральної прокуратури та САП спільно з оперативниками Головного управління з боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України затримали Гвозденка за підозрою в одержанні хабара в 8000 доларів. За версією слідства, він вимагав та одержав від представника юридичної особи цю суму за підписання договору на здійснення біологічної меліорації водойми – Бучанського водосховища (84 га), яке розташоване в селі Гореничі Києво-Святошинського району Київської області.

Пізніше, суд обрав йому запобіжним заходом тримання під вартою з альтернативою застави в 250 тисяч гривень, які він вніс і вийшов із СІЗО. Після внесення суми на нього поклали такі обов'язки: не відлучатися з населеного пункту, в якому він проживає без дозволу; повідомляти про зміну місць проживання та/або роботи; утримуватися від спілкування зі свідками в кримінальному провадженні; здати на зберігання закордонні паспорти і носити електронний браслет. Проте нещодавно суд повернув Гвозденку закордонні паспорти і скасував заборону без дозволу залишати населений пункт, в якому він проживає.

Нагадаємо, суд продовжив відсторонення заступника голови Держводагентства від посади.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: