Назвали області, з яких почнеться реформа кримінальної поліції

Читать на русском
Поліцейські підрозділи із боротьби з наркозлочинністю будуть реформовані в Закарпатській, Львівській, Херсонській та Черкаській областях.

Поліцейські підрозділи із боротьби з наркозлочинністю будуть реформовані в Закарпатській, Львівській, Херсонській та Черкаській областях.

Як пише «Слово і Діло», про це заявив глава Національної поліції Сергій Князєв, повідомляє прес-служба відомства.

«Зараз обрані чотири регіони - Закарпатська, Львівська, Херсонська і Черкаська області. Керівники територіальних підрозділів повинні зрозуміти, що це перший крок реформування блоку кримінальної поліції, який потім буде направлений на всі інші служби. Ці підрозділи не є експериментальними. Вони перші, які будуть реформовані», - сказав Князєв.

Він додав, що нові потужні підрозділи будуть працювати над оперативними реалізаціями міжнародних масштабів. Тому, зважаючи на різні аспекти, були обрані саме ці області.

У реформуванні відомства беруть участь також американські партнери. Зокрема, радник відділу з правоохоронних питань посольства США в Україні Роберт Нортон буде брати активну участь в співбесідах керівників і рядових співробітників цих підрозділів.

Раніше повідомлялося, що в Україні ліквідують інститут дільничних. Замість них МВС вводить поліцейських офіцерів громад.

Також повідомлялося, що МВС проведе перевірку негідної поведінки всіх копів поза службою.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал