Підраховано, скільки коштів було стягнуто з неплатників аліментів з початку року

Читать на русском
Багато неплатників, дізнавшись про накладення на них заборон, миттєво виплачували кошти, які до цього не могли знайти роками.

В Україні з початку 2019 року зі неплатників аліментів стягнули 3,2 млрд грн.

Про це повідомив міністр юстиції Павло Петренко, передає прес-служба Мін'юсту, пише «Слово і Діло».

«З початку року завдяки реалізації ініціативи уряду і Міністерства юстиції #ЧужихДітейНеБуває вдалося повернути українським дітям 3,2 млрд грн боргів зі сплати аліментів. Загальна ж сума стягнутих на користь маленьких українців боргів уже перевищила 7,8 млрд грн», - розповів Петренко.

За його словами, одним з найбільш дієвих засобів впливу на боржників є заборона виїжджати за межі країни, керувати автомобілем, користуватися зброєю і полювати. Багато неплатників, дізнавшись про накладення на них заборон, миттєво виплачували кошти, які до цього не могли знайти роками. Зараз такі обмеження, за даними Мін'юсту, застосовані до 126 тис. осіб.

Павленко також повідомив, що майже 60 тис. неплатників отримали штрафи від 20% до 50% від суми боргу, а виконавці Мін'юсту склали постанови про притягнення до суспільно корисних робіт 44 тис. аліментників. Більше 15 боржників були оголошені в розшук.

Нагадаємо, серед українців стало менше боржників по аліментах.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал