Холодницький анонсував вручення підозр міністру та головам ОДА

Читать на русском
Найближчим часом Спеціалізована антикорупційна прокуратура має оголосити підозри одному з міністрів, а також декільком головам облдержадміністрацій.

Найближчим часом Спеціалізована антикорупційна прокуратура має оголосити підозри одному з міністрів, а також декільком головам облдержадміністрацій.

Як пише «Слово і Діло», про це заявив керівник САП Назар Холодницький в ефірі телеканалу «Прямий».

Холодницький розповів, коли піде у відставкуГолова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький розповів, коли має намір піти у відставку.

«Процес роботи триває, детективи працюють. Наприклад, сьогодні ми погодили повідомлення про підозру одному з міністрів. І зараз завдання детективів - належним чином вручити цю підозру. Також йде процес узгодження, обговорюється процес повідомлення підозр деяким губернаторам (головам ОДА), чинним поки що, суддям», - сказав Холодницький.

Він зазначив, що всі результати роботи САП будуть оприлюднені.

«Робота йде, і детективи свою роботу роблять, прокурори наглядають. Там, де є консенсус, де є достатня доказова база, суспільство буде бачити результати публічно. Ми їх не будемо приховувати», - сказав керівник Холодницький.

Нагадаємо, Холодницький розповів про побоювання щодо вироку Труханову.

Також голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький розповів, коли має намір піти у відставку.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: