Кличко запропонував замінити скандального забудовника ЖК «Шевченківський квартал» і легалізувати будівництво

Читать на русском

Протягом півторагодинної зустрічі керівництво міста розібрало ситуацію і запропонувало замовнику будівництва – КНУБА – допомогти легалізувати дві нелегально побудовані секції житлового комплексу.

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся із інвесторами незаконного довгобуду ЖК «Шевченківський квартал».

Про це повідомляє «Слово і Діло».

Зустріч відбулася 26 червня у кабінеті заступника голови Київської міської державної адміністрації – В`ячеслава Непопа, за участі директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА Олександра Свистунова та проректора Київського національного університету будівництва та архітектури (КНУБА) Олександра Хоменка.

Активісти просили Віталія Кличка провести повний аудит будівництва ЖК «Шевченківський квартал» та знайти нового забудовника – замість ВКФ «Фарби України», які стали фігурантами кількох кримінальних проваджень стосовно шахрайських дій під час будівництва цього житлового комплексу.

Інвестори ЖК «Шевченківський квартал» зустрілися з Кличком, Непопом та представником КНУБА в КМДАСлово і Діло

Протягом півторагодинної зустрічі керівництво міста розібрало ситуацію і запропонувало замовнику будівництва – КНУБА – допомогти легалізувати дві нелегально побудовані секції житлового комплексу.

«КНУБА має забрати весь житловий комплекс на свій баланс. Потім ми допоможемо привести документи в порядок, знайдемо нового забудовника, який і добудує цей житловий комплекс», - підсумував обговорення Олександр Свистунов.

Оскільки раніше КНУБА не хотіла брати участі у добудові ЖК, Кличко почав прямо тиснути на керівництво вишу: «Ви нам допоможете, бо інакше ці люди (інвестори ЖК «Шевченківський квартал» - Ред.) перетворять ваше життя на пекло, - звернувся Кличко до проректора КНУБА. – Або ви допоможете нам разом вирішувати проблему, або КМДА разом з інвесторами створюватимуть проблеми для вас».

Мер запросив ректора КНУБА на зустріч до мерії. За попередньою домовленістю, 27 червня до кінця дня керівництво КНУБА має проаналізувати проблему та домовитися про конкретну дату зустрічі.

Нагадаємо, напередодні, 25 червня, кілька сотень інвесторів скандальних «недобудов Войцехівського» пікетували КМДА та Адміністрацію Президента із вимогою допомогти у вирішенні їхньої проблеми. В тому числі, на цьому мітингу були постраждалі інвестори ЖК «Шевченківський квартал».

Нагадаємо, «Слово і Діло» також розслідувало схему незаконного виведення коштів з однієї з недобудов із орбіти Войцехівського – ЖК «Шевченківський квартал». Проаналізувавши банківські виписки компаній, причетних до будівництва цього ЖК, журналістка Любов Величко з’ясувала, що гроші вкладників вкладали в будівництво іншого столичної новобудови – «Rich House». І до цього, ймовірно, був причетний народний депутат від «Батьківщини» Валерій Дубіль. Також журналісти дійшли висновку, що до будівництва ЖК «Шевченківський квартал» має прямий стосунок Олег Репа. Зараз йому заборонили з’являтися в офісі продажів, бо він є підозрюваним у кримінальній справі за статтею «шахрайство».

Також повідомлялося, що постраждалі вкладники ЖК Войцеховського планують жити в КМДА, щоб отримати свої квартири.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.