Підозрюваний у шахрайстві в ЖК «Шевченківський квартал» знову не з’явився на суд

Читать на русском
Під час сьогоднішнього засідання суддя Олена Бусик мала розглянути клопотання прокурора Генеральної прокуратури України Олександра Новікова стосовно заміни запобіжного заходу для Олега Репи на тримання під вартою.

Підозрюваний у шахрайстві в ЖК «Шевченківський квартал» Олег Репа увосьме не з’явився на судове засідання, яке мало відбутися сьогодні, 19 червня, в Печерському районному суді міста Києва.

про це пише «Слово і Діло» з посиаланням на «Нову владу».

Під час сьогоднішнього засідання суддя Олена Бусик мала розглянути клопотання прокурора Генеральної прокуратури України Олександра Новікова стосовно заміни запобіжного заходу для Олега Репи на тримання під вартою.

Натомість підозрюваний на судове засідання не з’явився. Не прийшли і двоє його захисників: адвокати Олег Паламарчук та Олександр Шевченко.

Постраждалі від злочинних дій забудовника інвестори дві години провели у коридорі під залою, де мало відбутися судове засідання. Активісти принесли із собою саморобні плакати «Де наші гроші?», «Репа – шахрай!».

«Репа думає, що він найхитріший. Спочатку він вдавав, що хворіє, і приносив липові медичні довідки про гіпертонічний криз, а тепер придумав новий спосіб затягування часу – найняв ще одного адвоката», - бідкаються інвестори.

Сторона захисту попросила суддю перенести засідання на іншу дату, бо для того, щоб новий адвокат зміг ознайомитися із матеріалами справи, потрібен певний час. Тому суддя Бусик оголосила перерву у судовому засіданні до 16:10 9 липня.

Нагадаємо, Олег Репа кілька разів не з’являвся на судові засідання, де мали розглядати заміну для нього запобіжного заходу на тримання під вартою. Прокурор Олександр Новіков зазначив, що підозрюваний не сплатив суму застави 7,6 мільйони гривень, і продовжує злочинні дії в житловому комплексі «Шевченківський квартал». За його словами, в таких випадках, закон вимагає від сторони обвинувачення винести клопотання про заміну запобіжного заходу на тримання під вартою.

«Застава 7,6 мільйони гривень не була внесена, тобто, Репа не виконав рішення суду. Зневага до суду – це достатня підстава про зміну запобіжного заходу? Про це ми говорили у квітні, - зазначив прокурор Олександр Новіков. - А у травні ми знайшли нові докази стосовно дій Олега Репи. 200 стаття КПК говорить про те, що прокурор зобов’язаний подати клопотання про більш жорстку міру запобіжного заходу. 23 травня ми надали суду докази того, що Олег Репа продовжує вчиняти злочинні дії».

Нагадаємо, забудовнику ЖК «Шевченківський квартал» Репі заборонили з’являтися в офісі продажів.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал