В Україні подорожчає виготовлення ID-карток і закордонних паспортів

Читать на русском
Вартість надання адміністративних послуг у сфері міграції зросте з 1 липня не більш ніж на 30 відсотків.

Вартість надання адміністративних послуг у сфері міграції зросте з 1 липня не більш ніж на 30%.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомили в прес-службі Державної міграційної служби України.

У період виборів українцям видали десятки тисяч ID-картокНапередодні та під час першого і другого туру виборів 2019 підрозділи Державної міграційної служби України видали понад 38 тис. ID-карток.

Згідно з повідомленням, 1 липня 2019 року набуває чинності постанова Кабінету міністрів України, згідно з якою ухвалені нові суми вартості адміністративних послуг у сфері міграції.

«Зокрема, згідно з внесеними змінами, з 1.07.2019 року вартість оформлення документів з безконтактним електронним носієм зросте на більш як на 30%. Такими документами є паспорт громадянина України (ID-картка), паспорт громадянина України для виїзду за кордон, біометричні посвідчення для іноземців – на тимчасове та постійне проживання. Водночас зміниться й вартість бланків документів із безконтактним електронним носієм», – ідеться в повідомленні.

Так, вартість повторного отримання паспорта громадянина України (ID-картка) становитиме 345 грн (до 20 робочих днів), тоді як раніше цей тариф був 279 грн. Повторне отримання паспорта терміном до 10 робочих днів коштуватиме 471 грн. Паспорт громадянина України для виїзду за кордон (отримання до 20 робочих днів) коштуватиме 682 грн, раніше послуга коштувала 557,32 грн.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: