ЗНО-2019: абітурієнти здають останній тест основної сесії

Читать на русском
У четвер, 13 червня, відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з хімії, участь в якому візьмуть понад 15 тисяч осіб. Водночас буде завершена основна сесія ЗНО.
Ілюстративне фото.

У четвер, 13 червня, відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з хімії, участь в якому візьмуть понад 15 тисяч осіб. Водночас буде завершена основна сесія ЗНО.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Комп'ютери школярам та підвищення стипендій – що влада обіцяла зробити для учнів і студентівЗапровадити іспит із математики для всіх випускників, заборонити смартфони в школах та вчасно надрукувати підручники – які обіцянки мають виконати урядовці, нардепи та мери міст.

Завдання сертифікаційної роботи з хімії учасники ЗНО виконуватимуть упродовж 150 хвилин. Тест налічує 52 завдання, за правильне виконання яких можна набрати 80 балів.

Допуск абітурієнтів до пунктів тестування триватиме з 10:15 до 10:50. Зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться об 11:00.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності таких документів:

  • оригінал Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;

  • паспорт або інший документ, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;

  • запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Раніше повідомлялося, що на позачерговому засіданні Українського центру оцінювання якості освіти було встановлено, що одне із завдань тесту зовнішнього оцінювання з історії України, яке абітурієнти проходили 4 червня, не має правильної відповіді.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: