Іспити в автошколах фіксуватимуть на відео – МВС

Читать на русском
Кабмін вніс зміни до ряду постанов, пов’язаних з порядком видавання посвідчень водія, підготовки водіїв, а також акредитації автошкіл.
Ілюстративне фото.

Кабінет Міністрів України вніс зміни до ряду постанов, пов’язаних з порядком видавання посвідчень водія, підготовки водіїв, а також акредитації автошкіл.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомив начальник Головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій на своїй сторінці в Facebook.

Резонансні ДТП в Україні: які обіцянки політики дають щодо розслідуваньІгор Мосійчук, зокрема, вже пообіцяв контролювати розслідування за фактом наїзду на дитину в Києві.

Серед головних нововведень:

Запроваджено відеофіксацію складання іспитів зі знань ПДР та навичок навчання. Відтепер під час складання практичного іспиту дії кандидата у водії та екзаменатора фіксуватимуться за допомогою обладнання, що встановлюватиметься в кожній екзаменаційній автівці.

Скласти іспит у сервісному центрі можна протягом 2 років після закінчення автошколи. Раніше кандидат у водії міг прийти складати іспит через 5 років по закінченні автошколи.

Зміни також стосуються діяльності автошкіл: спрощено механізм акредитації закладів (фактично автоматична акредитація); акредитацію проводитимуть регіональні сервісні центри МВС, а не Головний; скасування необхідності придбання в територіальних сервісних центрах МВС бланків свідоцтв про закінчення закладу з підготовки водіїв.

Криклій додав, що всі випускники, які закінчили навчання з підготовки водіїв у закладах професійно-технічної освіти, будуть допущені до складання іспитів без додаткового навчання в автошколі.

Раніше експерти розповіли допоможе сертифікація автошкіл знизити аварійність на дорогах.

Також ми дізналися, які обіцянки політики дають по розслідуваннях резонансних ДТП.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...