ЗМІ прогнозують туристичний бум в Україні

Читать на русском
Завдяки популярності серіалу  Чорнобиль  виробництва компанії HBO попит на екскурсії в Зону відчуження Чорнобильської Атомної Електростанції виріс на 30-40 відстки.
Фото «Слово і Діло».

Завдяки популярності серіалу «Чорнобиль « виробництва компанії HBO попит на екскурсії в Зону відчуження Чорнобильської Атомної Електростанції виріс на 30-40%.

Як пише «Слово і Діло», про це пише Reuters.

Трагедія без строку давності: чи небезпечний Чорнобиль через три десятиліттяГолова Всеукраїнської екологічної ліги розповіла, наскільки зона ЧАЕС небезпечна сьогодні та що потрібно для реабілітації території.

Представники турфірми SoloEast заявили, що в травні поточного року кількість туристів зросла на 30%, а на літо заброньовано на 40% більше місць.

Компанія Chernobyl Tour повідомила про зростання попиту на екскурсії на 30-40% після виходу серіалу, при цьому вона встигла зорієнтуватися і вже пропонує спеціальний тур локаціями, присутніми в серіалі.

Екскурсоводи також зазначають, що відвідувачі все частіше запитують про місця і події, про які вони дізналися завдяки серіалу.

Чорнобильська трагедія 31 рік потому. Що Ви знаєте про аварію на ЧАЕС? ТЕСТАварія на ЧАЕС стала однією з найбільших техногенних катастроф людства, але вона досі оповита численними легендами й неодноразово ставала предметом спекуляцій. Пропонуємо перевірити свої знання за допомогою простого тесту.

Тури англійською мовою в середньому коштують 100 доларів (близько 2,7 тис грн) на одну людину, щорічно зону відвідує понад 70 тисяч туристів, більшість з яких іноземці. Антон Тараненко з управління туризму Київської міської адміністрації повідомляє, що київська влада разом з представниками бізнесу хочуть зробити комплексний тур по місцях зйомок і подій серіалу.

Передбачається, що тур стартує в Києві, де відвідувачам покажуть місця, зображені в серіалі, а фіналом стане подорож в Зону відчуження.

Там проведуть екскурсію вулицями Прип'яті, а потім привезуть відвідувачів до ЧАЕС і в Чорнобиль. Наразі КМДА веде переговори і консультації щодо наповнення такого туру з деякими представниками профільних туристичних операторів.

Нагадаємо, 26 квітня 1986 року о 1 годині 23 хвилин на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стався потужний хімічний вибух, який спричинив руйнування частини реакторного блоку і машинного залу.

Внаслідок вибуху виникла пожежа, яка перекинулася на дах третього енергоблоку.

Після вибуху та пожежі утворилася радіоактивна хмара, яка накрила не лише території сучасної України, Білорусі та Росії, але й території багатьох європейських країн – Швеції, Австрії, Норвегії, Німеччини, Фінляндії, Греції, Румунії, Словенії, Литви, Латвії. За Міжнародною шкалою ядерних подій (INES) цю аварію класифікували за найвищим – сьомим рівнем небезпеки.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: