«Укроборонпром» хоче продати частину заводів

Читать на русском
За пропозиціями Укроборонпрому Фонд держмайна вніс до переліку об'єктів малої реєстрації дев'ять підприємств.

За пропозиціями державного концерну Укроборонпром Фонд державного майна до переліку об'єктів малої реєстрації включив дев'ять підприємств.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомляє проект Марлін з посиланням на відповідь Фонду, передає Економічна правда.

«Укроборонпром» просить мільярди на підтримку своїх підприємствВелика частина грошей повинна бути спрямована на підтримку авіаційної галузі, але частину грошей просять для недіючих підприємств.

За даними системи Youcontrol, всі підприємства мають податкову заборгованість станом на травень 2019 року.

Так, найбільше заборгував податковій Івано-Франківський котельно-зварювальний завод - 8,8 млн гривень. А Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння має податкову заборгованість 6 млн гривень.

За даними місцевих ЗМІ, той же завод заборгував виплат із заробітної плати в сумі 2,7 млн ​​гривень. 171 Чернігівський ремонтний завод має податкову заборгованість 5,4 млн грн.

Місцевий медіа-портал повідомляє, що вже з'явилися інвестори, готові забудувати площі заводу.

Вінницький авіаційний завод ВІАЗ заборгував податковій 4,4 млн грн. Запорізький автомобільний ремонтний завод - 2,6 млн гривень. ДП Укроборонресурси (Київ) -1,5 млн гривень.

Херсонський завод Судмаш має податкову заборгованість 838 тис.грн. А Центральний науково-дослідний інститут навігації і управління (Київ) - 639 тис. грн. Харківський завод транспортного обладнання, який також хочуть продати, перебуває в стані ліквідації.

Раніше експерти повідомляли, що триває кримінальне провадження, в рамках якого слідчі вивчають, як приватна фірма відмовилася повернути Харківському заводу більше сотні верстатів і устаткування, які отримала від нього на зберігання.

«Продаж вказаних об'єктів буде здійснюватися після передачі Фонду функцій управління», - зазначили у Фонді держмайна.

ГК Укроборонпром об'єднує понад 100 підприємств в 5 основних галузях оборонної промисловості. Зокрема, в розробці і виготовленні зброї та техніки, науковій діяльності та експортно-імпортних операціях. Також Укроборонпром має більш ніж 10 конструкторських бюро.

Нагадаємо, після корупційного скандалу із закупівлями в Укроборонпромі вирішили провести аудит, вартість якого оцінюється в п'ять мільйонів доларів.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: