Лутковська замінить Геращенко в ТКГ з питань Донбасу

Читать на русском
Лутковська обіймала посаду уповноваженого Верховної ради з прав людини з 24 квітня 2012 року по 28 квітня 2017 року. Зараз вона працює в Українському інституті з прав людини.

Колишній уповноважений Верховної ради з прав людини Валерія Лутковська замінить першого віце-спікера парламенту Ірину Геращенко в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи в Мінську.

Про це повідомляє Громадське, пише «Слово і Діло».

«Я була на нараді у президента України і голови делегації України в Тристоронній контактній групі Леоніда Кучми, і буду відповідати за гуманітарні питання», - сказала Лутковська.

Лутковська обіймала посаду уповноваженого Верховної Ради із прав людини з 24 квітня 2012 року по 28 квітня 2017 року. Зараз вона працює в Українському інституті з прав людини.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський уповноважив екс-президента України 1994-2005 років Леоніда Кучму представляти Україну в Тристоронній контактній групі щодо мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях. Тристороння контактна група щодо врегулюванню ситуації на Донбасі була створена в 2014 році.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: