У Британії вже 13 кандидатів на посаду прем'єра

Читать на русском
Новий кандидат пообіцяв провести другий референдум щодо виходу Великобританії з Європейського Союзу в разі своєї перемоги.

Колишній міністр і депутат-консерватор Сем Джима став 13 претендентом на посаду лідера Консервативної партії і глави уряду.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомляє Sky News.

Джима пообіцяв провести другий референдум щодо виходу Великобританії з ЄС у разі своєї перемоги.

«Я приєднуюся до гонки за посаду нового лідера консерваторів і прем'єр-міністра, щоб розширити спектр представлених у ній позицій», - сказав він.

Джима був міністром у справах університетів до листопада минулого року, коли він залишив уряд через незгоду з урядовою стратегією щодо Brexit. Відтоді він став прихильником ще одного референдуму.

«Кандидатів на посаду прем'єр-міністра багато, проте висловлювані ними думки з питання про Brexit не відрізняються різноманітністю», - зазначив він.

Джима - син іммігрантів із Гани, він зробив кар'єру інвестора, а потім зайнявся політикою і був обраний до парламенту в 2010 році.

Нагадаємо, що Тереза ​​Мей офіційно оголосила, що піде у відставку з посади лідера Консервативної партії 7 червня. Вона залишиться керувати урядом, поки її партія не вибере нового лідера.

Очікується, що Консервативна партія обере нового лідера до того, як Палата громад піде на літні канікули наприкінці липня.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: