З'ясувалося, про що говорив Зеленський на зустрічі з муфтіями

Читать на русском
Переможець виборів президента Володимир Зеленський зустрівся з муфтіями та мусульманськими релігійними діячами та зазначив, що прагне миру між віруючими різних релігій.

Переможець виборів президента Володимир Зеленський зустрівся з муфтіями та мусульманськими релігійними діячами та зазначив, що прагне «миру між віруючими різних релігій».

Як пише «Слово і Діло», розмова відбулася після того, як муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» Саїд Ісмагілов на своїй сторінці Facebook поцікавився можливістю такої зустрічі.

Ісмагілов зазначає, що після публікації йому зателефонувала помічниця Зеленського та запросила на зустріч, але разом з муфтіями інших Духовних управлінь.

«В цілому - враження позитивні. Більш за все здивувала швидкість реакції команди пана Зеленського, та надзвичайна відкритість пана Зеленського», – пише муфтій.

«Я у своєму слові підкреслив важливість тих височайших релігійних прав та свобод, що задекларовані в Конституції та законах Україні, активну участь мусульман в захисті єдності та свободи України, нашу позитивну роль в розбудові громадянського суспільства, активну благодійницьку діяльність, та відкритість до міжрелігійного діалогу та співпраці з українцями інших світоглядних позицій», – каже Ісмагілов.

Муфтії розповідали про арешти та порушення прав і свобод мусульман на окупованих територіях Криму і Донбасу.

За даними прес-служби Зеленського, він наголосив на необхідності «розпочати конструктивний і відвертий діалог зі всіма громадянами України, зокрема на тимчасово окупованих територіях Криму та Донбасу».

Зеленському подарували переклад Корану українською мовою та керамічну картину з традиційним мусульманським орнаментом.

Раніше у Зеленського розповіли про підготовку до інавгурації.

Також відзначимо, «Слово і Діло» підрахувало, скільки обіцянок із інавгураційної промови виконав Порошенко.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал