Стало відомо, яку суму Пентагон витратив на зміцнення обороноздатності України

Читать на русском
Прес-секретар Пентагону Ерік Пахон заявив, що з 2014 року США виділили Україні більше 1,3 млрд дол. на зміцнення обороноздатності і поліпшення взаємодії з НАТО.

Прес-секретар Пентагону Ерік Пахон заявив, що з 2014 року США виділили Україні більше 1,3 млрд дол. на зміцнення обороноздатності і поліпшення взаємодії з НАТО.

Як пише «Слово і Діло», про він сказав в інтерв'ю російському виданню «Известия».

Призов чи контрактна армія: що обіцяють у програмах кандидати в президентиМайже всі кандидати в президенти обіцяють перехід від призову до професійної контрактної армії.

«Наша політика в питанні майбутнього розширення НАТО полягає в тому, що двері відкриті. Ми вітаємо прагнення України до членства в НАТО і рішуче підтримуємо право цієї країни вільно вибирати своє майбутнє і політичний курс без зовнішнього втручання», - пояснив Пахон.

«З 2014 року Сполучені Штати виділили понад 1,3 млрд доларів в області безпеки для зміцнення обороноздатності українських сил і підвищення оперативної сумісності з НАТО. Сполучені Штати як і раніше висловлюють повну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України», - додав він.

За його словами, Вашингтон підтримує прагнення Києва приєднатися до альянсу, проте важливою перешкодою на цьому шляху залишається вирішення територіальних питань, включаючи «кримську проблему».

Нагадаємо, в проекті оборонного бюджету США на 2020 рік передбачається надання Україні 250 млн доларів на цілі посилення безпеки і оборони в рамках програми «Ініціатива допомоги Україні в сфері безпеки».

Раніше Полторак анонсував нову військову допомогу від США.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: