Вибори-2019: українці голосуватимуть у 72 країнах світу

Читать на русском
Найбільші за кількістю виборців закордонні виборчі дільниці для голосування на виборах 2019 розташовані у Сполучених Штатах Америки та Німеччині.

Найбільші за кількістю виборців закордонні виборчі дільниці для голосування на виборах 2019 розташовані у Сполучених Штатах Америки та Німеччині.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомила член Центральної виборчої комісії Ольга Лотюк, передає кореспондент РБК-Україна.

У ЦВК розповіли про головні ризики на виборчих дільницяхБернацька зазначила, що прикладом зовнішньої фальсифікації на дільницях є спроба викрасти бюлетень або його зіпсувати.

Вона наголосила, що українці голосуватимуть у 72 країнах світу.

«На сьогодні у закордонному виборчому окрузі 101 виборча дільниця. Ці дільниці розташовані в 72 країнах світу. Сьогодні ми в присутності уповноважених осіб кандидатів на пост президента та у присутності спостерігачів передали бюлетені представнику МЗС», - повідомила Лотюк.

«Є досить великі виборчі дільниці. Наприклад, у Німеччині, у США, у республіці Молдова. Це дійсно значні за кількістю виборців виборчі дільниці», - додала вона.

Нагадаємо, перед виборами 2019 на закордонні виборчі дільниці передали майже півмільйона бюлетенів. Так, ЦВК передала закордонним виборчим дільницям 420 342 бюлетеня. Бюлетені на дільниці доставлять представники Міністерства закордонних справ України.

Як повідомлялося, за даними ЦВК, послугою тимчасової зміни місця голосування на виборах президента 2019 скористалися понад 240 тисяч виборців. Найбільша кількість громадян, які змінили виборчу дільницю, зареєстрована в східних областях.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...