Тимошенко оголосила про початок процедури імпічменту Порошенка

Читать на русском
Батьківщина спільно з іншими фракціями починає процедуру імпічменту президента Петра Порошенка.

«Батьківщина» разом з іншими фракціями в парламенті розпочинає процедуру імпічменту президента Петра Порошенка «за державну зраду, сприяння ворогу та торгівлю на крові з країною-окупантом».

Про це заявила з парламентської трибуни лідер фракції Юлія Тимошенко, коментуючи журналістське розслідування щодо розкрадання оборонної галузі, пише «Слово і Діло».

Як розкрадали українську армію та чи покарають хоча б когось?Очільник ГПУ виокремив чотири етапи розвалу ЗСУ, коли при владі були різні міністри оборони та глави держави.

«Ми вважаємо, що оприлюднені журналістами-розслідувачами факти підпадають під статтю 111 ККУ – державна зрада, яка умисно вчинена громадянином України на шкоду суверенітету, територіальній цінності, недоторканності, обороноздатності, державній і економічні безпеці України. Це сприяння ворогу, знищення української армії, сприяння країні-окупанту в захопленні нашої країни, що є підсудною справою», – наголосила політик.

Вона зауважила, що зібрані за кілька років журналістами-розслідувачами докази беззаперечно доводять – президент та його оточення через Ленінську кузню Порошенка контрабандно завозили до України запасні частини із Російської Федерації із «відкатами" та за завищеними у 2-4 рази цінами. І ці зіпсовані частини із країни-агресора постачали для українських оборонних заводів і встановлювали на українську воєнну техніку.

«Цим підривалась обороноздатність країни, руйнувались застосовані проти Російської Федерації санкції, і головне, що на чолі цієї піраміди стояв чинний президент України Петро Порошенко», – сказала Тимошенко.

«Торгівлею на крові» під прикриттям патріотичних гасел глава держави заробляв мільярди гривень на горі нашого народу і «нищив» Україну»,- заявила лідер фракції.

Також Тимошенко закликала «всіх без винятку народних депутатів, які мають честь і совість, поставити на місце всі організовані злочинні угрупування».

Як повідомлялося, згідно з журналістським розслідуванням, заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Олег Гладковський, його син Ігор з другом та чинний директор «Укроборонпрому» Павло Букін є учасниками схеми з розкрадань в оборонному комплексі України.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: