В Україні збільшилася смертність на виробництві

Читать на русском
Протягом 2018 року показник смертельних нещасних випадків на виробництві збільшився на 5,4%, всього в минулому році смертельно травмувалися на роботі 350 українців проти 332 в 2017 році.

Протягом 2018 року показник смертельних нещасних випадків на виробництві збільшився на 5,4%, всього в минулому році смертельно травмувалися на роботі 350 українців проти 332 в 2017 році.

Про це повідомляє Фонд соціального страхування України, передає «Слово і Діло».

Як знизити рівень смертності на дорогахЗ 21 липня в Україні посилився контроль за пасажирськими перевезеннями після кількох масштабних ДТП. При цьому вже ініціюють запровадження більш жорстких штрафів за порушення ПДР. Про ситуацію з порушенням ПДР говорили з експертами.

Незважаючи на зростання смертності, в 2018 році зафіксовано зменшення кількості нещасних випадків і професійних захворювань: в минулому році зафіксовано 4 805 страхових нещасних випадків (-3,2%) і 1 879 зареєстрованих випадків професійних захворювань (-3,7%).

Фонд соціального страхування України здійснює для потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання наступні виплати:

  • допомога у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності;

  • одноразова допомога в разі стійкої втрати професійної працездатності або смерті потерпілого;

  • щомісячну страхову виплату в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілого;

  • страхову виплату потерпілому в розмірі його середньомісячного заробітку при тимчасовому переведенні його на легшу менш оплачувану роботу;

  • щомісячну страхову виплату особам, які мають на неї право в разі смерті потерпілого; відшкодування вартості ритуальних послуг, пов'язаних із похованням.

Крім того, в разі настання страхового випадку за рахунок коштів Фонду здійснюється надання медичних і соціальних послуг. Зокрема, фінансується лікування всіх прямих наслідків страхового випадку до відновлення здоров'я, або протягом усього життя потерпілого в разі певної в цьому необхідності, проходження курсу оперативної реабілітації на базі санаторно-курортних установ, проведення досліджень, здійснення оперативних втручань, ендопротезування, протезування, забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення.

Нагадаємо, в Україні смертність перевищує народжуваність майже вдвічі.

Також повідомлялося, що міністр Володимир Омелян поскаржився на високу смертність на дорогах.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.