В ООН назвали вартість гуманітарних проектів в Україні

Читать на русском
У 2019 необхідно $162 млн (критично важливі пріоритети складають $135 млн) для надання допомоги і захисту 2,3 млн найуразливіших чоловіків, жінок і дітей.

Структурам ООН необхідно $ 162 млн для реалізації гуманітарних проектів в Україні в 2019 році.

Такі дані озвучив координатор системи ООН, координатор із гуманітарних питань в Україні Оснат Лубрані, повідомляє «Слово і Діло» в четвер, 31 січня.

Як допоможе Україні посол ООН та чи є проукраїнська коаліція в Радбезі?Постійний представник України в ООН Володимир Єльченко повідомив, що в Україні цьогоріч почне працювати посол ООН. Як це посилить позиції України, знають експерти.

«У 2019 необхідно $162 млн (критично важливі пріоритети складають $135 млн) для надання допомоги і захисту 2,3 млн найуразливіших чоловіків, жінок і дітей», - йдеться у зверненні координатора, оприлюдненому в звіті Багаторічної стратегії гуманітарного реагування. План гуманітарного реагування складено на період із січня по грудень 2019 року.   Зокрема, $47,6 млн передбачені на психосоціальну підтримку, моніторинг захисту прав людини, допомогу в сфері індивідуального захисту, маркування забруднених мінами територій. Ще $31,8 млн необхідні для забезпечення сталого доступу постраждалих у результаті конфлікту до достатньої кількості води належної якості і мінімальних санітарних гігієнічних послуг.

Також $27 млн ​​передбачені на створення запасів будівельних матеріалів і непродовольчих товарів на випадок НС, а також на паливо для обігріву, обігрівачі, теплий одяг і ізоляцію укриттів для найбільш вразливих груп населення.

Крім того, $19,2 млн необхідні для забезпечення продовольчої безпеки; $ 18,1 млн передбачені на надання життєво необхідних і первинних медичних послуг, відновлення та реконструкцію систем медичних послуг та інфраструктури, закупівлю і розподіл предметів медичного призначення, основних медикаментів, а також безпосередню підтримку лабораторій, включаючи послуги банків крові.

Також $6,5 млн плануються передбачити на поліпшення доступу дітей та молоді до освіти, $ 5 млн на координацію і управління гуманітарною діяльністю, $ 6,5 млн на багатоцільову грошову допомогу постраждалому населенню.

Планом, зокрема, передбачається, що район надання гуманітарної допомоги буде розширено до 20-кілометрової зони вздовж лінії розмежування по обидва боки.

«Це було зроблено з метою надання необхідної допомоги найбільш вразливої ​​частини населення, навіть якщо ці люди не постраждали безпосередньо від обстрілів», - пояснили в організації.

У звіті вказується, що гуманітарний план реагування на 2018 був профінансований лише на 38%.

Раніше в ООН назвали нові дані про жертви на Донбасі.

Також нагадаємо, президент Петро Порошенко і генсек ООН обговорили миротворців на Донбасі.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: