Суд продовжив розслідування справи судді Пономаренка

Читать на русском
Столичний райсуд підтримав прохання прокурора про продовження досудового розслідування щодо черкаського судді.

Суд продовжив до 27 січня термін проведення розслідування в кримінальному провадженні за підозрою судді Апеляційного суду Черкаської області Володимира Пономаренка в отриманні неправомірної вигоди.

Таке рішення ухвалив слідчий суддя Солом'янського районного суду міста Києва Віталій Українець за результатами розгляду клопотання прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, повідомляє «Слово і Діло».

У клопотанні прокурор САП Ігор Семак просив суд продовжити на один місяць термін досудового розслідування щодо судді Пономаренка. За його словами, досудове розслідування ще триває і його термін спливає. Незважаючи на обсяг проведених під час розслідування слідчих та інших процесуальних дій, слідству ще потрібен час для отримання результату судової криміналістичної експертизи звуко- та відеозаписів; за необхідності провести інші слідчі та процесуальні дії, а також надати доступ стороні захисту до матеріалів досудового розслідування відповідно до вимог ст. 290 КПК України. Зазначене потребує значного часу.

Також, як стверджує прокурор, необхідний час для процедури розсекречення матеріальних носіїв інформації й, крім того, в зв'язку з необхідністю складання обвинувального акта, реєстрів матеріалів досудового розслідування, вручення їх підозрюваному та захиснику, ознайомлення останніх із матеріалами досудового розслідування.

Вивчивши клопотання, суддя його задовольнив.

Нагадаємо, суд продовжив розслідування справи про хабар судді Пономаренку. Також суд призначив експертизу «міченого хабара» в цій справі, який раніше заарештував суд.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал