Стартував конкурс до Антикорупційного суду України

Читать на русском
У Києві в понеділок, 12 листопада, почався іспит для тих, хто подав документи на участь у конкурсах до Верховного суду та Вищого антикорупційного суду.

У Києві в понеділок, 12 листопада, почався іспит для тих, хто подав документи на участь у конкурсах до Верховного суду та Вищого антикорупційного суду.

Як інформує «Слово і Діло», пише LB.ua.

Ситник розповів, коли Антикорупційний суд розпочне роботуАртем Ситник сподівається, що Антикорупційний суд запрацює до президентських та парламентських виборів.

Так, у конкурсі до Верховного суду беруть участь 525 учасників, до Вищого антикорупційного суду та Апеляційної палати Антикорупційного суду – 240.

За словами члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів Станіслава Щотки, до наступного етапу конкурсу – практичного завдання – допустять по чотири кандидати на місце. Відповідно, кількість претендентів до Верховного суду скоротиться до 312, до ВАКС та апеляційної палати ВАКС – до 108.

Тестування триває 2,5 години. Практичне завдання конкурсанти пройдуть 14 листопада.

Глава ВККС Сергій Козьяков прогнозує, що список переможців буде оголошений 15-20 лютого.

Як повідомлялося, перший етап створення Антикорупційного суду стартував 18 жовтня. Тоді почалася процедура відбору членів Громадської ради міжнародних експертів.

Відзначимо, президент Петро Порошенко впевнений, що Антикорупційний суд можна створити вже на початку наступного року, а запрацює він навесні.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал