Працівникам ДСНС підвищать зарплату й допоможуть придбати житло – Аваков

Читать на русском
Представникам ДСНС у 2019 році планують збільшити зарплату на 30 відсотків і запропонувати особливі умови при купівлі житла.

Представникам ДСНС у 2019 році планують збільшити зарплату на 30% і запропонувати особливі умови при упівлі житла.

Про це розповів міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час зустрічі зі столичним гарнізоном рятувальників, передає прес-служба МВС, пише «Слово і Діло».

«З 1 січня заробітна плата рятувальників буде збільшена на 30%. Пожежні мають надзвичайний рівень довіри в населення. Тому що ви якісно виконуєте свою роботу. А значить, я маю повне право просити в Кабміну закласти до державного бюджету підвищення заробітної плати. Але ми розуміємо, що вас потрібно мотивувати й соціальними гарантіями. Тому ми запропонували механізм фінансового лізингу або іпотеку. Кожен із вас, хто служить, може оформити кредит на власне житло без застави, тому що це за вас роблять МВС і ДСНС. А також без відсотків – відсотки платить міністерство», – сказав він.

За його словами, якщо в молодого фахівця з'явиться сім'я або народяться діти, то держава оплатить додаткові 5% за тілом кредиту. Також додатковий відсоток виплачуватимуть за кількість років служби. Аваков підкреслив, що молодому фахівцю потрібно буде від двох років служби, щоб отримати кредит на житло на вигідних умовах, а ось ставати в квартирну чергу не потрібно.

Крім того, наступного року планують запровадити новий пакет соціального забезпечення для рятувальників та їхніх сімей, який охопить медичне обслуговування.

«На квартирній черзі в нас перебувають 1265 пенсіонерів. Та чи зможуть вони отримати це житло, невідомо. Тому зараз ми пропонуємо рятувальникам компенсацію за піднайом житла. Але це не власне житло. А нова програма від МВС дозволить забезпечити свою сім'ю житлом, сплачуючи щомісяця невелику суму обов'язкової плати. Це приблизно від 1200 до 1900», – додав голова ДСНС Микола Чечоткін.

Раніше вже повідомлялося, що Кабмін підвищив оклади працівникам ДСНС.

Також нагадаємо, ДСНС попередила про високий рівень пожежної небезпеки в Україні.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: