Гройсман говорить, що проект держбюджету-2019 абсолютно реальний

Читать на русском
Будуть продовжені всі системні зміни в країні, що були розпочаті раніше. Зокрема, це посилення безпеки й обороноздатності.

Проект держбюджету України на 2019 рік збалансований і абсолютно реальний, адже в нього закладені основи для економічного зростання.

Як пише «Слово і Діло», про це прем'єр-міністр Володимир Гройсман написав на своїй сторінці у Facebook у понеділок, 15 жовтня.

Володимир ГройсманПрем'єр-міністр України
Гройсман запевняє, що держбюджет на 2018 рік буде виконано за доходами та видаткамиСказано 14 вересня 2018 р.Статус обіцянки: Не виконано

«Проект держбюджету-2019 збалансований і абсолютно реальний. У нього ми заклали основи для економічного зростання. А це значить, більше роботи для українців, вищі зарплати та справедливі пенсії», - зауважив він.

Водночас Гройсман додав, що будуть продовжені всі системні зміни в країні, які були розпочаті раніше. Зокрема, це посилення безпеки й обороноздатності. «Будемо модернізувати військову техніку та розробляти нові зразки, підвищувати зарплату військовим», - підкреслив він.

Ще одним із пріоритетів Гройсман вважає будівництво і ремонт доріг. «Я вже не раз казав, що українці будуть їздити новими, якісними шляхами», - додав він.

Щодо реформи медицини, то, за словами прем'єр-міністра, відбуваються зміни первинної ланки та перехід до реформування служби швидкої допомоги. Закладено також гроші на безкоштовну діагностику для українців за направленням свого лікаря.

«Продовжуємо змінювати філософію навчання, щоб дитина в школі розвивала свої найкращі якості, почувалася комфортно та отримувала сучасну освіту. Оснащуємо шкільний простір якісним зручними меблями, новими дидактичними матеріалами. Наступний крок - реформування професійно-технічної освіти», - додав прем'єр.

Крім того, підкреслив Гройсман, місцева влада отримає додаткові гроші до своїх бюджетів у рамках реформи децентралізації, «щоб на місцях було більше можливостей змінювати інфраструктуру, реалізовувати соціальні проекти та змінювати якість життя людей».

Як повідомлялося, проект бюджету-2019 передбачає виділення на оборонний сектор майже 210 мільярдів гривень. При цьому витрати на соціальні питання становитимуть 301,8 млрд грн.

На енергоефективність з державного бюджету буде виділено 2 млрд гривень.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...