Суд дозволив Насірову не носити електронний браслет

Читать на русском
Шевченківський суд Києва 28 вересня частково задовольнив клопотання антикорупційної прокуратури щодо продовження строку дії обов’язків Роману Насірову. Екс-голова ДФС більше не носитиме електронний браслет.

Шевченківський суд Києва 28 вересня частково задовольнив клопотання антикорупційної прокуратури щодо продовження строку дії обов’язків Роману Насірову. Екс-голова ДФС більше не носитиме електронний браслет.

Про це повідомляє «Судовий репортер», пише «Слово і Діло».

За рішенням суду Насіров зобов’язаний носити здати закордонні паспорти, не може без дозволу виїздити за межі Київської області, має з’являтися до суду. Обов’язки були застосовані після того, як його родина внесла 100 млн грн застави.

Прокурор Андрій Перов вкотре говорив про ризик впливу Насірова на свідків. Зокрема було зафіксовано і оприлюднено в ЗМІ зустріч Насірова в ресторані з керівником ДФС у Дніпропетровській області Оксаною Томчук. Раніше при продовженні обов’язків суд не взяв до уваги публікацію. Після цього Томчук допитали в якості свідка і вона підтвердила факт зустрічі, але сказала, що розмова мала особистий характер, стосувалася здоров’я членів сім’ї. Водночас відомо, що допит відбувся в іншому кримінальному провадженні. Прокурор пояснив, що протокол цього допиту розсекретили і дозволили використати. Однак захист вважає, що для цього треба було брати санкцію суду на тимчасовий доступ до матеріалів. Водночас і Насіров, і його адвокати заявили, що ця зустріч ні про що не свідчить.

Захист Насірова спростовував ризики. Зокрема, суду передали план заходів із розвитку дзюдо. Як відомо, Насіров очолює Федерацію дзюдо України. Адвокати розповідали про міцні соціальні зв’язки екс-голови ДФС в Україні: його діти навчаються в українській школі, дружини і тесть мають тут бізнес.

Раніше прокурор САП зачитав ще 30 сторінок в справі Насірова.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал