У Кабміні розповіли про порядок нарахування субсидій

Читать на русском
В Україні посилено справедливість щодо призначення субсидій. Про це в п'ятницю, 21 вересня, в ході години запитань до уряду сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

В Україні посилено справедливість щодо призначення субсидій.

Про це в п'ятницю, 21 вересня, в ході години запитань до уряду сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман, пише «Слово і Діло».

За його словами, всі, хто потребує субсидії, їх отримають.

«Але тільки по Київській області ми знайшли 20 тисяч випадків отримання субсидій в двох місцях», - сказав прем'єр-міністр.

Міністр соцполітики Андрій Рева прокоментував інформацію про те, що нібито для оформлення субсидій необхідно виписувати з житла людей, які не проживають там. За його словами, ця інформація не відповідає дійсності.

«У програму субсидій внесені серйозні зміни, але це не робить обов'язковим виписування дітей, що живуть і працюють в інших містах. Постанова уряду №329 не вимагає виписувати людей, які прописані за адресою, але живуть і працюють в інших містах. Тому якщо хтось говорить людям, що потрібно виписуватися, він вводить їх в оману», - запевнив Рева.

Нагадаємо, субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у серпні 2018 року одержували 2438,2 тис. домогосподарств.

Також в Кабміні пообіцяли розширити коло осіб, які отримують субсидії.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: