Сенцов знову відмовився від ушпиталення - омбудсмен

Читать на русском
Стан здоров'я в Сенцова не погіршився. Йому продовжують колоти внутрішні ін'єкції, а також дають підтримувальну суміш.

Уповноважений Верховної Ради України Людмила Денісова отримала лист від російського омбудсмена Тетяни Москалькової, у якому та стверджує, що стан здоров'я засудженого українського режисера Олега Сенцова не погіршився, однак він знову відмовився від госпіталізації.

Про це в п'ятницю, 7 вересня, Денісова написала у своєму Facebook, пише «Слово і Діло».

У США петиція за звільнення Сенцова зібрала 100 тисяч голосів. Що далі?Петиція з вимогою сприяти звільненню українського режисера Олега Сенцова на сайті Білого дому набрала необхідну кількість голосів.

«Нарешті отримала відповідь від уповноваженого РФ на одне з моїх численних звернень про стан здоров'я Олега Сенцова. Тетяна Москалькова повідомляє, що стан здоров'я в Олега не погіршився. Йому продовжують колоти внутрішні ін'єкції, а також дають підтримувальну суміш», - написала український омбудсмен.

Денісова зазначила, що Сенцов знову відмовився від госпіталізації в Лабітнанзьку міську лікарню, посилаючись, як пише Москалькова, на відсутність хвороби і задовільні умови утримання і лікування в медичній частині колонії.

«Але ми всі добре знаємо справжню причину його відмови. Оскільки в міській лікарні до нього ставляться жахливо. Йому не надають належної медичної допомоги, і тиснуть на нього психологічно», - підкреслила Денісова.

Що ж стосується питання якнайшвидшого обміну політв'язнями, то, за її словами, Москалькова вкотре заявила, що не має таких повноважень.

Як повідомлялося, 14 травня 2018 року Олег Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити всіх утримуваних Росією українських в'язнів. За ці майже три місяці він пережив декілька криз голодування, однак припинити протест відмовляється.

Нагадаємо, петиція з вимогою сприяти звільненню українського режисера Олега Сенцова на сайті Білого дому набрала необхідну кількість голосів.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал