У ГПУ заявили, що телефон главреда «Схем» прослуховуватися не буде

Читать на русском
Телефон главреда «Схем» Наталії Седлецької, доступ до якого за рішенням суду отримала Генпрокуратура, прослуховуватися не буде.

Телефон главреда «Схем» Наталії Седлецької, доступ до якого за рішенням суду отримала Генпрокуратура, прослуховуватися не буде.

Як пише «Слово і Діло», про це у Facebook повідомив прес-секретар ГПУ Андрій Лисенко.

Як зазначається, 27 серпня суд надав слідчому ГПУ тимчасовий доступ до речей та документів Седлецької. Це, за словами Лисенка, обумовлено необхідністю встановлення часу, дати та місця ймовірного розголосу даних з обмеженим доступом керівником НАБУ Артемом Ситником.

Повідомляється, що необхідний правоохоронцям період починається з моменту припинення негласних заходів відносно цивільної дружини К.Кулика Ірини Німець і до дати реєстрації провадження, в рамках якого досліджуються ці обставини.

Також наголошується, що Седлецька виступає в якості можливого свідка у справі проти Ситника.

«Документи з інформацією оператора телекомунікацій, до яких надано доступ судом, не включатиме змісту розмов. Мова також не йдеться про прослуховування вказаної особи та інших абонентів. При цьому не здійснюватиметься жодного втручання в професійну діяльність та особисте життя», - заявив Лисенко.

Раніше повідомлялося, що суд Києві надав ГПУ доступ до інформації з телефону Седлецької у період 2016-2017 років - загалом 17 місяців.

Нагадаємо, ГПУ закрила справу, через яку прослуховували Холодницького.

Докладніше про прослуховування в кабінеті Холодницького читайте в цьому матеріалі.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: