В Україні стартували міжнародні військові навчання

Читать на русском
Відкриття навчань відбудеться в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

З 3 вересня в Україні починаються найбільші міжнародні військові навчання Rapid Trident 2018.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на прес-службу Генштабу ЗСУ.

Відкриття навчань відбудеться в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного в селі Старичі Яворівського району Львівської області.

У 2017 році в навчаннях Rapid Trident взяли участь 2500 військовослужбовців із 15 країн світу. Крім України та США в маневрах взяли участь армії з Канади, Болгарії, Грузії, Естонії, Італії, Латвії, Литви, Молдови, Норвегії, Польщі, Румунії, Туреччини та Великої Британії.

Раніше стало відомо, що в Латвії стартували найбільші після відновлення незалежності республіки військові навчання «Намейс-2018». Навчання триватимуть до 2 вересня. За словами командувача Національними збройними силами (НЗС) Латвії Леоніда Калниньша, під час їх проведення перевірятиметься здатність армії захистити країну від загрози будь-якого виду.

У навчаннях «Намейс-2018» візьмуть участь майже 10 тисяч осіб – військовослужбовці, працівники структур МВС Латвії, а також представники армій країн НАТО.

Також нагадаємо, в НАТО прокоментували навчання російських військових «Схід-2018».

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: