НАБУ вивчить рух коштів на рахунках холдингової компанії «Енергомережа»

Читать на русском
В Антикорупційному бюро отримали доступ до виписки про рух коштів на рахунках холдингової компанії Енергомережа.

У межах розслідування кримінального провадження про можливе заволодіння посадовими особами холдингової компанії «Енергомережа» в 2014-2015 роках щонайменше 164,9 мільйона гривень детективи НАБУ вивчать рух коштів на рахунках фірми в ПриватБанку.

Доступ до виписок про рух коштів по рахунках «Енергомережі» детективам надав Солом'янський районний суд міста Києва, повідомляє «Слово і Діло».

Детективи встановили, що між ВАТ «Запоріжжяобленерго», ХК «Енергомережа», ПАТ «Запорізький завод феросплавів» були укладені два договори переведення боргу, згідно з умовами яких змінювався порядок проведення розрахунків на оптовому ринку електричної енергії та ПАТ «Запорізький завод феросплавів» передавало, а «Енергомережа» приймала на себе борг перед Запоріжжяобленерго за поставлену електричну енергію на загальну суму 164,9 млн грн. При цьому «Енергомережа» отримані від Запорізького заводу феросплавів кошти використало на власні потреби і розрахунку перед Запоріжжяобленерго не провів.

У зв'язку з цим детективи НАБУ просили суд надати доступ до виписок про рух коштів на всіх рахунках ХК «Енергомережа» в ПриватБанку. Суддя задовольнив клопотання.

Нагадаємо, в межах справи ХК «Енергомережа» в Німеччині затримали колишнього народного депутата України, голову правління «Енергомережі» Дмитра Крючкова.

Згодом він вийшов під заставу.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...