Чиновники «Нафтогазу» отримали ще не всю премію

Читать на русском
Менеджмент НАК отримав $20,7 млн ​​премій із $45,6 млн, передбачених за виграш справи в Стокгольмському арбітражі.

Менеджмент НАК Нафтогаз України отримав $20,7 млн ​​премій за вже отриману частину грошей, виграних українською компанією за результатами рішення Стокгольмського арбітражу.

Як пише «Слово і Діло», про це в середу, 18 липня, повідомляє прес-служба Нафтогазу у Facebook.{4

embed:publication:card:64593}

«За транзитним контрактом Нафтогаз виграв близько $4,7 млрд. Це на додаток до рахунків на $56 млрд, які ми завдяки результату арбітражу спустили в шредер. Роз'яснюємо, за що були виплачені премії в травні: за вже отриману частину виграшу. Арбітри зарахували нам більше $2 млрд компенсації в рахунок оплати газу, який ми вже отримали від Газпрому. Саме ця сума відображена у звітності за 2017 рік, з неї сплачені податки. Саме з цієї суми 1% за рішенням наглядової ради був спрямований на премії», - йдеться в повідомленні.

Решта суми премій має бути виплачена після отримання залишку суми, зазначили в НАК.

«Що стосується решти виграшу, заради якого ми зараз заарештовуємо активи Газпрому в різних юрисдикціях, що так дратує росіян, навіть їхній президент запропонував домовлятися, а Газпрому довелося скасувати випуск євробондів, - то за це ніяких премій Нафтогаз не виплачував», - запевнили в компанії.

Нагадаємо, Кабінет міністрів заборонив виплати премій і винагород менеджерам державних компаній.

Раніше наглядова рада НАК Нафтогаз України проголосувала за виплату бонусів правлінню компанії у зв'язку з перемогою в Стокгольмському арбітражі над російським Газпромом. Розмір премії становить 1% від суми виграшу за транзитним контрактом - $ 45,6 млн. Зараз з цієї суми сплачено $20 млн.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: