У Тунісі сотні туристів другу добу не можуть вилетіти в Україну

Читать на русском
З аеропорту Монастір в Тунісі вже другу добу не можуть вилетіти у Харків близько 300 українських туристів.

З аеропорту Монастір в Тунісі вже другу добу не можуть вилетіти у Харків близько 300 українських туристів.

Як передає «Слово і Діло», про це ТСН.uа повідомили туристи.

В аеропорту «Київ» літак з'їхав зі смуги: хто несе відповідальність?14 червня в аеропорту Київ (Жуляни) літак авіакомпанії Bravo Airways, який прилетів з Анталії, при приземленні викотився за злітно-посадкову смугу. Про інцидент говорили з експертами.

«Близько 300 людей залишаються в Тунісі та не можуть вилетіти в Україну», — йдеться в повідомленні.

Пасажири стверджують, що авіакомпанія Bravo Airways і туроператор Oasis Travel, в особі приймаючої компанії Insight Holidays не виконують своїх зобов'язань щодо повернення громадян України додому.

Згідно з інформацією, частина туристів залишається в аеропорту Монастір без інформації про запланований виліт. Іншу групу туристів, які мали вилетіти до Харкова о 07:35 28.06.2018, привезли в готель в місті Сус.

«Нічого не обіцяють. Кажуть, хто що - хто обіцяє виліт, хтось каже - сьогодні вильоту не буде», — розповідають туристи.

В Консульстві України в Тунісі повідомили, що причина затримки — відсутність палива для заправки літака. За інформацією представництва, туроператор має вирішити ситуацію протягом декількох годин.

«Консульство займається цією проблемою. Туроператор обіцяє вирішити цю проблему за кілька годин, проте детальна інформація буде відома пізніше», - розповіли в представництві.

Зазначимо, раніше в авіакомпанії Bravo Airways повідомили, що рейси, які мали виконуватися 27 червня з Києва, Львова та Харкова в Монастир (Туніс) (BAY7371, BAY7372, BAY7375, BAY7376, BAY7377, BAY7378, BAY7373, BAY7374) були скасовані через відсутність оплати рейсів з боку туроператора Oasis Travel.

«Авіакомпанія Bravo має всі технічні можливості для виконання цих рейсів. Згідно з укладеною угодою між авіакомпанією Bravo і туристичним оператором Oasis, замовник має оплатити рахунок до здійснення рейсу, а також сплатити всі аеропортові збори і податки за фактом виконання рейсу», - зазначили в авіакомпанії.

Як стверджує авіаперевізник, зараз Oasis туроператор не виконав свої фінансові зобов'язання перед Bravo Airways за дев'ять рейсів.

«З усіх питань щодо скасування цих рейсів, отримання компенсації звертайтеся до туроператора Oasis», - йдеться в повідомленні авіакомпанії.

Водночас туроператор Oasis Travel висунув зустрічні звинувачення в затримці рейсів перевізника Bravo Airways.

«Авіакомпанія Bravo Airways має заборгованість перед аеропортами Тунісу і не має коштів для оплати посадки, обслуговування і зльоту рейсів в аеропортах Туніської республіки і ймовірно тому відмовилася їх виконувати 27/06/2018», - йдеться в заяві Oasis Travel.

Раніше повідомлялося, що в Києві в Сікорського аеропорту авіакомпанія YаnАіr затримала літаки в Грузію на 14 годин.

Також повідомлялося, що українці не можуть вилетіти з Мілана.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал