Дейдею загрожує багатотисячний штраф за конфлікт інтересів

Читать на русском
Національне агентство з питань запобігання корупції скерувало до суду протокол щодо народного депутата Євгена Дейдея.

Національне агентство з питань запобігання корупції скерувало до суду протокол стосовно народного депутата Євгена Дейдея.

Про це передає «Слово і Діло».

Євген ДейдейНародний депутат України

НАЗК встановило, що у вересні 2017 року він використовував депутатські повноваження для задоволення приватного інтересу й чинив дії на свою користь, надсилаючи депутатське звернення до генерального прокурора. Цим самим він порушив вимоги пункту 3 частини першої статті 28 закону «Про запобігання корупції» й частин 2 та 3 статті 8 закону «Про статус народного депутата України». депутат діяв в умовах реального конфлікту інтересів, що є адміністративним правопорушенням, зазначає НАЗК.

Крім того, через конфлікт інтересів складені протоколи щодо начальника Держлікслужби в Кіровоградській області Лілії Панфілової, яка підписала наказ про виплату премій працівникам служби, преміювавши й себе (ч. 1 та 2 стю 172-7 КУпАП).

Також за порушення обмежень на зайняття іншою оплачуваною діяльністю складений протокол на начальника одного з відділів Пологівської РДА Запорізької області Анатолія Діхтяра. Посадовець виконував роботу голови державної екзаменаційної комісії в закладі вищої освіти, яка не є безпосередньо викладацькою (або педагогічною) діяльністю.

Щодо провідного лікаря ветеринарної медицини прикордонного інспекційного пункту Одеської регіональної служби Держветсанконтролю Катерини Збудчак склали протокол за отримання в подарунок станції технічного обслуговування від громадянки, яка не є їй близькою особою.

Як повідомлялося, скандальний депутат Дейдей розлучився з дружиною й залишився без майна.

Раніше на Дейдея подали до суду з вимогою повернути борг.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...