Мінфін затвердив стратегію розвитку ПриватБанку

Читать на русском
Відповідно до зазначених у Стратегії показників, у 2022 році ПриватБанк планує отримати 8,4 млрд грн чистого прибутку й буде готовий до виходу з державного капіталу.

Міністерство фінансів затвердило Стратегію розвитку ПриватБанку до 2022 року.

Про це повідомили в прес-службі міністерства, передає «Слово і Діло».

Олег ЛяшкоГолова "Радикальної партії Олега Ляшка"
Ляшко пообіцяв, що після приходу до влади поверне незаконно виведені через Приватбанк коштиСказано 6 квітня 2018 р.Статус обіцянки: Архів

Документ передбачає впровадження ефективної системи управління ризиками, вирішення проблеми з непрацюючими кредитами, а також низку організаційних та управлінських змін, спрямованих на підвищення ефективності й зменшення витрат.

«Ми вважаємо, що практична імплементація положень Стратегії сприятиме зміцненню сильних сторін банку та його позиції на ринку, забезпечуючи при цьому прийнятний рівень прибутковості на рівні з найкращими гравцями. Гарантом імплементації затвердженої стратегії розвитку буде незалежна Наглядова рада банку», – зазначила в. о. міністра фінансів Оксана Маркарова.

Відповідно до зазначених у Стратегії показників, у 2022 році ПриватБанк планує отримати 8,4 млрд грн чистого прибутку й буде готовий до виходу з державного капіталу.

Сумарний дохід для акціонера в період із 2018 до 2022 року складе 81 млрд грн без урахування коштів, які ПриватБанк має повернути через суди.

Раніше в НБУ затвердили нового керівника ПриватБанку.

Також стало відомо, що ПриватБанк змінив свою офіційну назву.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал