Гройсман про приватизацію: план 20 мільярдів, але подивимося, як піде

Читать на русском
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман не виключив, що план приватизації може бути не виконаний на суму, яку розраховують.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман допускає відхилення від запланованої в державному бюджеті на 2018 рік суми надходжень від приватизації.

Про це він заявив на зустрічі з журналістами, передає УНІАН, пише Слово і Діло.

«У нас план приблизно 20 мільярдів на цей рік, але подивимося, як піде. Тільки 1 березня набув чинності цей закон (про приватизацію - ред). Досить прозорий і ефективний, який прибирає всі корупційні речі в цій сфері. Ми подивимося, як він зараз почне працювати, щоб це було дуже якісно», - сказав він.

За словами прем'єра, приватизація дозволить залучити інвестиції в підприємства, поліпшити технології виробництва і збільшити кількість робочих місць.

Раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що вже в червні стартує нова формула продажу невеликих підприємств - через ProZorro - відкрито, публічно, без зловживань.

Додамо, що на 2018 рік заплановано отримати 21,3 млрд грн від приватизації. Також в цьому році Фонд держмайна запланував продаж близько 200 підприємств з різних галузей: транспортні, хімічні, машинобудівні, сільськогосподарські, вугільні та інші.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла закон про приватизацію держмайна №7066 18 січня.

Раніше Фонд державного майна доповнив перелік малої приватизації - тепер в нього входять 716 держоб'єктів замість 576.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: