Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено

Гройсман планує до кінця 2017 року створити нове законодавство щодо приватизації

5 жовтня 2017 року прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що планує до кінця 2017 року створити нове законодавство щодо приватизації. СЛОВО І ДІЛО ЗВЕРТАЄ ВАШУ УВАГУ! Виконання цієї обіцянки не належить до компетенції прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, однак фіксація цієї заяви необхідна для зваженої характеристики поведінки персони у публічному просторі.
Не виконано
Сказано 5 жовтня 2017 р.

Джерело

  • http://www.unn.com.ua/uk/news/1691357-nove-zakonodavstvo-shchodo-pryvatyzatsii-maiut-ukhvalyty-tsoho-roku
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=62455
  • https://www.kmu.gov.ua/ua/news/250408878

Результат

9 листопада 2017 року Верховна Рада підтримала у першому читанні урядовий законопроект «Про приватизацію державного майна». Парламентарі спільно з урядом домовилися доопрацювати законопроект до другого читання, в тому числі в частині визначення підприємств, які не підлягають приватизації, в частині визначення критеріїв для покупців і інвесторів та унеможливлення будь-яких зловживань, в частині приватизації комунального майна, та в частині можливостей повернення підприємств в державну власність.

ВИСНОВОК: урядовий законопроект про приватизацію потребує доопрацювання. Станом на кінець року законопроект ухвалено у першому читанні.

18 січня 2018 року Рада ухвалила урядовий закон про приватизацію держмайна.